پاورپوینت ارزیابی و روش های ارزیابی

امتیاز 3.00 ( 1071 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
نوع فایل
PowerPoint
حجم فایل
210 کیلوبایت
تعداد صفحه ها
42 اسلاید
تعداد بازدید
7175 بازدید
۸۵,۹۰۰ تومان

پاورپوینت ارزیابی و “روش های ارزیابی

جزئیات: تعاریف، انواع ارزیابی، فرایندها، مدیریت کیفیت فراگیر، کارت امتیازی متوازن، هزینه یابی، مهمترین اهداف، دسته بندی، منافع ارزیابی و غیره…

تعداد اسلایدها: ۴۲

مناسب دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

منبع: دارد
(۱- اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی. فریده هادوی،ابوالفضل فراهانی،علیرضا ایزدی.انتشارات حتمی. ۱۳۹۲.
۲- مدیریت منابع انسانی. سیدحسین ابطحی. موسسه تحقیقات و آموزش مدیریت. ۱۳۸۹.
۳- مدیریت کیفیت فراگیر (TQM): رجب بیگی، مجتبی و سلیمی، محمدحسین، مرکز اطلاع رسانی وزارت جهاد سازندگی، مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، چاپ اول، ۱۳۷۴.
۴-مدیریت بر اساس ارزش ها: کن بلانکارد- مایکل آکانر، مترجم: کامران پروانه، نشر آبنگاه ۱۳۸۲.
۵- هوشین کانری یا مدیریت کیفیت جامع: اوجی آکائو، ترجمه داوود محب علی و محمد جابری، انتشارات مرکز آموزش مدیریت دولتی، تهران، ۱۳۷۶)

گارانتی: دارد


ارزیابی و ارزشیابی:

در ارزیابی داده هائی فراهم میشود که به ارزشگذاری، دسته بندی و غیره منجر می شود و نتایج آن برای عمل کنترل و نظارت، مفید است.

نظارت نوعی ارزیابی است که برفرایند چگونگی اجرای برنامه، امور و فعالیت ها یا تغییر جهت احتمالی آنها تمرکز دارد. که از این نظر نقش نظارت را می توان ارزیابی تکوینی تلقی کرد.

در ارتباط با ارزیابی تعاریف بسیار زیادی وجود دارد که اندیشمندان مختلف به آن پرداخته اند. و همه آنها در این مورد متحد هستند که ارزیابی در هرسازمانی یک اصل و امری جدائی ناپذیر از تمام مسائل سازمان دارد. حال چه آن سازمان ورزشی باشد و چه غیر ورزشی؛

ارزشیابی:

نیلسون و جنسن (Neilson & Jensen) ارزشیابی را چنین تعریف می کنند: روند تعیین موقعیت چیزی یا فردی و ارتباط (وضعیت) آن موقعیت با ملاک ها و استانداردهائی برای داوری یا قضاوت ارزشی.

هر برنامه و فعالیت به سنجش (Measurement)، نظارت (Monitoring) و ارزیابی (Evaluation) نیاز دارد. واژه سنجش گاهی به مفهوم ارزشیابی و در مواردی به مفهوم اندازه گیری استفاده شده است (بازرگان، ص ۲). منظور از سنجش، بیان و توصیف کمی یک ویژگی یا یک پدیده است، بنابراین در اندازه گیری و سنجش یک صفت یا متغیر (Variable) با مقیاس های فاصله ای، نسبی، یا رتبه ای به صورت کمی در می آید که برای ارزشیابی یک پیش نیاز اساسی و ضروری است.

  راهنمای خرید:
  • در هنگام خرید هرگز از V.P.N استفاده نکنید.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کند.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، مشخصات و پیش‌نمایش محصول را با دقت مشاهده و سپس اقدام به خرید نماید.
  • اگر مشاهده پیش‌نمایش محصول، به تصمیم خرید شما کمک نکرد، قبل از خرید به پشتیبانی جهت دریافت مشاوره مراجعه کنید.
  • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می‌باشند.
  • تمامی قیمت‌ها به تومان هستند.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد و یک ایمیل حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ (خرید مجدد انجام ندهید) نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.