قوانین و مقررات سایت حامیان دانشجویی

قوانین و مقررات کلی سایت:

۱- سایت “حامیان دانشجویی” مطابق با قوانین جمهوری اسلامی supz par 150x150 - قوانین و مقررات سایت حامیان دانشجویی عمل می کند.

۲- اطلاعات مشتریان در سایت “حامیان دانشجویی” کاملا محرمانه می باشند و صرفا جهت ارائه پشتیبانی خریداران دریافت می شود و این اطلاعات به هیچ ارگانی ارائه نخواهد شد مگر با دستور قضایی و پلیس فتا.

۳- سایت “حامیان دانشجویی” صرفا به منظور فروش چک لیست، پرسشنامه و… راه اندازی شده است.

۴- سایت “حامیان دانشجویی” تضمین صد در صد کیفیت فایل های خود را می دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل آنها را برطرف یا جایگزین خواهد کرد.

۵- سایت “حامیان دانشجویی” صرفا فایل الکترونیکی برای فروش و دانلود ارائه می دهد و هیچ گونه محصول فیزیکی ارسال نمی کند.

۶- “حامیان دانشجویی” تعهد می کند که تسویه حساب خریداران را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

۷- خریداران سایت موظفند که در ارسال درخواست های خود ادب و احترام را رعایت نمایند و از گفتگوهای محاوره ای پرهیز نمایند. در غیر اینصورت هیچگونه پاسخی از سوی حامیان دانشجویی دریافت نخواهند کرد.

۸- حامیان دانشجویی، سلیقه خریدار را از نوع، رنگ و غیره.. محصولات (بویژه پاورپوینت ها) را تضمین نمیکند، لذا خریداران سایت موظفند قبل از خرید، به اطلاعات فایل توجه نمایند و فایل مرتبط و نزدیک به خواسته خود را خریداری نمایند، در غیر اینصورت حامیان دانشجویی پس از خرید هیچگونه تعهدی برای برگشت وجه ندارد.

  1. *تبصره: در صورتیکه در مورد خرید محصولی تصمیم قاطعانه نتوانستید بگیرید، میتواند بصورت تلفنی با حامیان دانشجویی یا از طریق تلگرام در مورد خرید محصول مورد نظر تماس حاصل نمایید و در مورد خصوصیات محصول مورد نظرتان راهنمایی اخذ کنید که محصولی نزدیک به خواسته مورد نظرتان را بتوانید خریداری نمایید.

۹- چنانچه فایل خریداری شده با اطلاعات مربوط به آن کاملا متفاوت است، خریدار موظف است فایل خریداری شده را به ایمیل پشتیبانی سایت ارسال نماید تا پیگیری شود.

۱۰- خریدار متعهد میگردد که تمامی اطلاعات وارد شده (نام و نام خانوادگی، ایمیل و…) به صورت کاملا صحیح و واقعی وارد کرده و پس از خرید حق هیچگونه اعتراضی نسبت به عدم دریافت فایل به دلیل عدم صحت ایمیل وارد شده نخواهد داشت.

  1. *تبصره: در صورت عدم رعایت مورد ۱۰ بصورت سهوی از سوی خریدار، چنانچه صحت اطلاعات خریدار برای سایت حامیان دانشجویی مشخص شود، حامیان دانشجویی محصول خریداری شده توسط نامبرده را که دریافت نکرده است را ارسال خواهد کرد

۱۱- حامیان دانشجویی هیچ ضرری را مبنی بر اینکه قوانین خرید توسط خریدار مطالعه نشده باشد را تضمین نمی کند. خریدار موظف است حتما قبل از نهایی کردن خرید خود، قوانین را با دقت مطالعه نماید.

۱۲- پس از پرداخت، به صفحه دریافت فایل منتقل می شود و همچنین لینک دانلود فایل به “ایمیل شما” ارسال میشود، پس در وارد کردن ایمیل و اطلاعات تماس دقت لازم را مبذول فرمایید.

۱۳- “حامیان دانشجویی” هیچگاه از طریق ایمیل، کلیه فضاهای مجازی و یا پیامک و تماس؛ از کاربران، هیچ گونه اطلاعاتی از قبیل: رمز ایمیل، رمز کارت و… را درخواست نمیکند. حامیان دانشجویی صرفا از نام خانوادگی و ایمیل کاربران جهت صحت اطلاعات خرید استفاده کرده و در صورت بروز مشکل در دانلود فایل، فایل را برای وی ارسال می کند.

۱۴- خریداران اطمینان داشته باشند که خرید آنها از درگاه پرداخت اینترنتی تضمین شده و مطمئن صورت می گیرد و با خیال راحت خرید آنلاین نمایند.

۱۵- چنانچه نهادهای حراست، دانشگاه، اساتید دانشگاهی و.. در مورد هرگونه فایل یا محصولی معترض باشند، با ارسال ایمیل رسمی و معرفی خود به (support [@] phdk [.] ir)، آن محصول بطور کامل از سایت حذف خواهد گردید.