قوانین و مقررات سایت حامیان دانشجویی بصورت کامل و جامع

قوانین و مقررات کلی سایت:

حامیان دانشجویی در سیستم ارائه خدمات خود مقرراتی را به شرح ذیل رعایت می کند. همچنین از خریداران و کاربران سایت، انتظار رعایت کردن این قوانین می رود.

۱- سایت “حامیان دانشجویی” مطابق با قوانین جمهوری اسلامی عمل می کند.

۲- سایت حامیان دانشجویی بر خود مجاز می‌داند تا با گذشت زمان و تجربیات نو، قوانین و مقررات خود را بروز نماید.

۳- اطلاعات مشتریان (نام خانوادگی و ایمیل) در سایت “حامیان دانشجویی” کاملا محرمانه می‌باشند. و صرفا جهت ارائه پشتیبانی خریداران دریافت می‌شود و این اطلاعات به هیچ ارگانی ارائه نخواهد شد مگر با دستور قضایی و پلیس فتا.

۴- سایت “حامیان دانشجویی” صرفا به منظور فروش چک لیست، پرسشنامه و… راه اندازی شده است و از قوانین عرفی جامعه تحقیق و رسمی وزارت علوم و تحقیقات پیروی می‌کند.

۵- سایت “حامیان دانشجویی” تضمین ۱۰۰% کیفیت فایل های خود را می‌دهد که با اطلاعات بیان شده یکسان باشند. و در صورت بروز هرگونه اطلاعات ناهمسان، آنها را برطرف یا جایگزین خواهد کرد.

۶- سایت “حامیان دانشجویی” صرفا فایل الکترونیکی برای فروش و دانلود ارائه می‌دهد و هیچ گونه محصول فیزیکی ارسال نمی‌کند.

  1. هیچگونه خدماتی از قبیل پایان‌نامه انجام نمی‌شود اما طبق عرف جامعه علمی، تجزیه و تحلیل‌های آماری فصل چهارم پذیرش می‌گردد.

۷- “حامیان دانشجویی” تعهد می‌کند که تسویه حساب خریداران را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. همچنین از درگاه پرداخت بانکی مورد تایید شاپرک استفاده نماید. (زرین پال)

۸- خریداران مکلفند قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کرده باشند. و در ارسال درخواست‌های خود ادب و احترام را رعایت نمایند و از گفتگوهای محاوره‌ای پرهیز نمایند. در غیر اینصورت هرگز پاسخی از سوی حامیان دانشجویی دریافت نخواهند کرد.

۹- طبق بند ۸، حامیان دانشجویی، تحت هیچ شرایطی به افرادی که با لحن توهین‌آمیز و تهدیدآمیز گفتگو می‌کنند، پشتیبانی ارائه نخواهد داد و امتیاز بیان اعتراض از آنها سلب خواهد شد. پیام آنها در اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و سایت حذف خواهد گردید.

۱۰- حامیان دانشجویی، سلیقه خریدار را از نوع، رنگ و غیره.. محصولات (بویژه پاورپوینت ها) را تضمین نمی‌کند، لذا خریداران سایت موظفند قبل از خرید، ابتدا قوانین و مقررات را مطالعه کرده باشند و به اطلاعات فایل (پیش نمایش محصول) توجه نمایند. و فایل مرتبط و نزدیک به خواسته خود را خریداری نمایند، در غیر اینصورت حامیان دانشجویی پس از خرید هیچگونه تعهدی برای برگشت وجه ندارد.

  1. *تبصره: در صورتیکه در مورد خرید محصولی تصمیم قاطعانه نتوانستید بگیرید، میتوانید بصورت تلفنی یا از طریق واتساپ با حامیان دانشجویی در مورد خرید محصول مورد نظر تماس حاصل نمایید و در مورد خصوصیات محصول مورد نظرتان راهنمایی اخذ کنید که محصولی نزدیک به خواسته مورد نظرتان را بتوانید خریداری نمایید.

۱۱- اگر فایل خریداری شده با اطلاعات مربوط به آن کاملا متفاوت است. خریدار بایستی فایل خریداری شده را به ایمیل پشتیبانی سایت ارسال نماید تا پیگیری شود. (support[@]phdk.ir)

۱۲- اگر خریدار، محصولی را به اشتباه ۲ بار یا بیشتر خریداری کرده باشد، به دلیل قوانین محاسبات مالیاتی کشور؛ حامیان دانشجویی، هیچ مبلغی را مسترد نخواهد کرد. لذا در امر خرید خود بسیار دقت فرمایید که محصولی را به اشتباهی ۲ بار یا بیشتر خریداری نکنید.

   ۱-۱۲- خرید اشتباه به دلایلی همچون: عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول، عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی، عدم نیاز به محصول، عدم استفاده از محصول و غیره..

۱۳- خریدار متعهد می‌گردد که تمامی اطلاعات وارد شده (نام و نام خانوادگی، ایمیل) را به صورت کاملا صحیح و واقعی وارد کرده. و پس از خرید حق هیچگونه اعتراضی نسبت به عدم دریافت فایل به دلیل عدم صحت ایمیل وارد شده نخواهد داشت.

  1. *تبصره: در صورت عدم رعایت مورد ۱۰ بصورت سهوی از سوی خریدار، چنانچه صحت اطلاعات خریدار برای سایت حامیان دانشجویی مشخص شود، حامیان دانشجویی محصول خریداری شده توسط نامبرده را که دریافت نکرده است را به وی ارسال خواهد کرد

۱۴- حامیان دانشجویی هیچ ضرری را مبنی بر اینکه قوانین خرید توسط خریدار مطالعه نشده باشد را تضمین نمی‌کند. خریدار موظف است حتما قبل از نهایی کردن خرید خود، قوانین را با دقت مطالعه نماید.

۱۵- طبق قوانین مالیاتی کشور که برای “حامیان دانشجویی” لحاظ شده است، این مقدار به مبالغ محصولات اضافه گردیده است

۱۶- پس از پرداخت، به صفحه دریافت فایل منتقل می شود و همچنین لینک دانلود فایل به “ایمیل شما” ارسال می شود. پس در وارد کردن ایمیل و اطلاعات تماس دقت لازم را مبذول فرمایید.

۱۷- “حامیان دانشجویی” هیچگاه از طریق ایمیل، کلیه فضاهای مجازی و یا پیامک و تماس؛ از کاربران، هیچ‌گونه اطلاعاتی از قبیل: رمز ایمیل، رمز کارت و… را درخواست نمی‌کند. حامیان دانشجویی صرفا از نام خانوادگی و ایمیل کاربران جهت صحت اطلاعات خرید استفاده کرده و در صورت بروز مشکل در دانلود فایل، فایل را برای وی ارسال می‌کند.

۱۸- خریداران اطمینان داشته باشند که خرید آنها از درگاه پرداخت اینترنتی تضمین شده. و مورد تایید سیستم پرداخت بانکی کشور، پلیس فتا، قوانین جمهوری اسلامی ایران و مطمئن صورت می‌گیرد و با خیال راحت و آسوده خرید آنلاین نمایند.

(لطفا هرگونه مورد مشکوک سیستم پرداختی را به مــــا و پلیــــس فتـــا سریعا گزارش دهید)

۱۹- چنانچه نهادهای حراست، دانشگاه، اساتید دانشگاهی و.. در مورد هرگونه فایل یا محصولی معترض باشند، با ارسال ایمیل رسمی و معرفی خود به (support [@] phdk [.] ir)، آن محصول بطور کامل از سایت حذف خواهد گردید.