کیفیت یا ارزانی؟ مسئله اینست!

کـیفیت یا ارزانی ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

کیفیت را فدای کمیت (ارزانی) نکنیم!

یـــــا کلا نخریــــــد و یا بهـــتـرینش را بخریــــد!

به طور معمول برخی کاربران عادت به خرید محصولات ارزان و حتی دریافت رایگان عادت کرده اند. بله، محصول ارزان و یا رایگان خوب است بلکه فقط از نظر قیمت و نه ارزش!

انتخاب انگلیسی ها چیست؛ کیفیت یا ارزانی ؟

انگلیسی ها عقیده خوبی در خرید دارند، آنها می گویند: “ما آنقدر پولدار نیستیم که یک کالا را چند بار خرید کنیم، بلکه در همان بار اول بهترین جنس را خریداری میکنیم که عمر طولانی هم داشته باشد

به این نتیجه می رسیم که اگر یک کالا را با وجود سه نوع جنس (درجه ۱، درجه ۲، درجه ۳) در نظر بگیریم، ۲.۰۰۰ تومان (درجه ۳)، ۴.۰۰۰ تومان (درجه ۲) و ۷.۰۰۰ تومان (درجه ۱). به صرفه است که درجه ۱ را همان بار اول خریداری کنیم! شما کدام را خریداری می کنید؟ (درجه ۳)؟ کدام؟ کیفیت یا ارزانی؟

نتیجه:

یا بهتر است بپرسیم، در خرید میوه چه اقدامی می کنید؟ سعی می کنید بهترین را خرید نمایید؟ آیا هزینه بیشتری نسبت به سایر ندارد؟

در رابطه با کالاهای دیجیتالی هم به همین منوال است؛ بهتر است برای یکبار، یک فایل با کیفیت برتر را خریداری کنید و خود را راحت کنید.

هیچ ارزانی ای بی علت نیست! آنهم در سطح اینترنت!

بنابراین اکیدا به شما توصیه می کنیم که حتی الامکان به دنبال ارزانی نباشید به خصوص در فضای اینترنت!

اکنون انتخاب باشماست؛ کیفیت یا ارزانی ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

ما کیفیت محصولات سایت را تضمین می کنیم چرا که تلاش می شود که به بهترین شکل ممکن تهیه گردند و نرخ آنها را هم تا آنجایی که ممکن است منصفانه تعیین می کنیم. همچنین حامیان دانشجویی همیشه سعی بر آن داشته که همیشه در همه وقت حامی و پشتیبان دانشجویان باشیم و تا کنون چنین بوده است و به امید حق، زین پس نیز چنین خواهد بود.

 

کیفیت را فدای ارزانی نکنیم!