پاورپوینت کتاب مدیریت منابع انسانی (تمامی فصول)

امتیاز 2.98 ( 4052 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ آذر ۱۳۹۹
نوع فایل
PowerPoint
حجم فایل
8.3 مگابایت
تعداد صفحه ها
226 اسلاید
تعداد بازدید
5298 بازدید
۳۱۵,۹۰۰ تومان

پاورپوینت “کتاب مدیریت منابع انسانی” (تمامی فصول)

مولف: دکتر رضا رسولی

انتشارات: دانشگاه پیام نور

سال چاپ: ۱۳۹۸

تعـداد صفحه های کتاب: ۳۹۲

تعداد فصل های کتاب: ۱۴ فصل

تـعداد فصل های ارائه شده در پاورپوینت: هر ۱۴ فصل

تعداد اسلایدهای پاورپوینت: ۲۲۶

ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

گارانتی: دارد


متوسط قیمت هر فصل: ۲۲.۰۰۰ تومان


مدیریت منابع انسانی

مـدیریت منابع انسانی عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به‌طوری‌که این افراد و سازمان‌ شان به توانمندی کاملی دست یابند. حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌ های جدید، تقبل مسئولیت‌ های جدید و شکل جدیدی از روابط را ملزم باشد. در واقع مدیـریت منابع انـسانی استفاده از نیروی انـسانی در جهت اهداف سازمان است. و شامل فعالیت‌ هایی نظیر کارمندیابی، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌ شود.

به عبارتی دیگر مدیریـت منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت‌ رسانی به اهداف استراتژیک کارفرما، به حد اعلا می رساند. مدیریت منابـع انسانی به دنبال یافتن چگونگی مدیریت افراد در سازمان‌ ها، با تمرکز بر سیاست‌ ها و سیستم‌ ها می‌باشد. واحدها و بخش‌ های مدیریت منـابع انسانی، خصوصاً مسئول عده‌ ای از فعالیت‌ ها، از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد و پاداش و جزا (برای مثال مدیریت سیستم حقوق و مزایا) می‌ باشد. همچنین مدیـریت منابع انسانی به روابط صنعتی توجه دارد، که همان تعادل در اعمال سازمانی با قوانین ناشی از بحث‌ های بین کارکنان و مدیران و قوانین دولتی می‌ باشد.

در ابتدا علم مدیـریت ارجحیت و اولویت را به سازمان می داد تا منابع انسانی، اما امروزه توجه علم مـدیریت به منابع انسانی معطوف است.

مدیریـت منابع انسانی محصول جنبش روابط بشری در اوایل قرن بیستم می‌ باشد، زمانی که محققان شروع به مستندسازی روش‌های ایجاد ارزش‌های کسب‌وکار به وسیله مدیریت استراتژیک نیروی کار کردند. این تابع در ابتدا تحت تأثیر کارهای معاملاتی، مانند سازمان حقوق و مزایا بود، اما با توجه به جهانی شدن، تقویت شرکت‌ها، پیشرفت تکنولوژی، و تحقیقات بعدی، اکنون مدیریت منابع انسـانی بر ابتکارات استراتژیک مانند ادغام و تملیک، مدیریت استعداد، برنامه‌ریزی جانشینی روابط صنعتی و روابط کاری، چندگانگی فرهنگ و گنجایش می‌ باشد.

رفرنس:

  • فصلنامه کتاب، مدیریـت منابع انسانی، نوشتهٔ گلی بلسینگر، ترجمهٔ علی خسرو جردی، پاییز ۱۳۸۳، شماره ۵۹.
  راهنمای خرید:
  • در هنگام خرید هرگز از V.P.N استفاده نکنید.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کند.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، مشخصات و پیش‌نمایش محصول را با دقت مشاهده و سپس اقدام به خرید نماید.
  • اگر مشاهده پیش‌نمایش محصول، به تصمیم خرید شما کمک نکرد، قبل از خرید به پشتیبانی جهت دریافت مشاوره مراجعه کنید.
  • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می‌باشند.
  • تمامی قیمت‌ها به تومان هستند.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد و یک ایمیل حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ (خرید مجدد انجام ندهید) نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.