پروژه کلاسی سیستم تصمیم یار پشتیبان در ورزش (Dss)

امتیاز 2.98 ( 3370 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۶ آبان ۱۳۹۶
نوع فایل
Powerpoint
حجم فایل
826 کیلوبایت
تعداد صفحه ها
40 اسلاید
دسته بندی
تعداد بازدید
13567 بازدید
۹۱,۹۰۰ تومان

پروژه کلاسی “سیستم تصمیم یار پشتیبان در ورزش”

سیستم اطلاعاتی: Dss

کاربرد و نحوه کار سیستم Dss در ورزش

فهرست مطالب: Dss در محیط های ورزشی، مجموعه های ورزشی و غیره

فایل ارائه پاورپوینت: دارد (۴۰ اسلاید)

مناسب دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

گارانتی: دارد


مفهوم

DSS اولین بار در سالهای ۱۹۷۰ توسط آقای Lester مطرح شد.
این تعددتعابیر تاحدودی به سیر تکاملی این رویکرد بازمی گردد. تعاریف اولیه بیشتر بر قابلیت DSS درحل مسائل نیمه ساختاریافته تمرکز داشته اند و تعاریف بعدی اجزای اصلی سیستم و فرایند طراحی آن را مورد توجه قرار داده اند.

سیستم تصمیم یار پشتیبان

همانگونه که گفته شد سیستم های اطلاعات مدیریت اشکالاتی دارد که سیستم های پشتیبانی تصمیم برای رفع آنها بوجود آمده است. سیستم اطلاعات مدیریت به منظور تدارک پشتیبانی شخصی برای هر مدیر نمی باشد. این ضعف سیستم اطلاعات مدیریت، اقداماتی را باعث شد که منتهی به مفهوم سیستم پشتیبانی تصمیم گشت. مفهوم سیستم پشتیبانی تصمیم، شکست های اولیه سیستم اطلاعات مدیریت راتجربه نکرد. به احتمال قوی دلیل اصلی آن، دامنه محدودترسیستم پشتیبانی تصمیم است. برخورد ملایم تر سیستم پشتیبانی تصمیم، شانس موفقیت خود را حداکثر می کند.
این سیستم ها، منابع انسانی (اگاهیهای فردی) را با قابلیت های کامپیوتری ترکیب می کنند تا باعث ارتقاء کیفیت تصمیم گیری ها مخصوصا در مورد مسائل نیمه ساخت یافته شوند. سیستم‌های پشتیبانی تصمیم، سیستم‌هایی هستند که منابع فکری افراد را با قابلیت‌های کامپیوتر، جهت بهبود کیفیت تصمیمات به کار می‌گیرند.

سامانهٔ پشتیبانی تصمیم (Decision support system) یک سیستم اطلاعاتی است که فعالیت های تصمیم‌گیری یا سازمانی را پشتیبانی می کند. سامانه های پشتیبان تصمیم به سطح مدیریت ، عملیات و برنامه ریزی سازمان (معمولا مدیریت میانی و بالاتر ) خدمت میکنند و به مردم کمک می کنند تا در مورد مشکلاتی که ممکن است به سرعت تغییر کنند و به راحتی از قبل مشخص نشوند تصمیم بگیرند. یعنی مشکلات تصمیم گیری غیر ساختاری و نیمه ساختاری. سیستم های پشتیبانی تصمیم می توانند کاملاً رایانه ای یا مجهز به نیروی انسانی باشند یا ترکیبی از هر دو باشند.

  راهنمای خرید:
  • در هنگام خرید هرگز از V.P.N استفاده نکنید.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کند.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، مشخصات و پیش‌نمایش محصول را با دقت مشاهده و سپس اقدام به خرید نماید.
  • اگر مشاهده پیش‌نمایش محصول، به تصمیم خرید شما کمک نکرد، قبل از خرید به پشتیبانی جهت دریافت مشاوره مراجعه کنید.
  • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می‌باشند.
  • تمامی قیمت‌ها به تومان هستند.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد و یک ایمیل حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ (خرید مجدد انجام ندهید) نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.