پروژه کلاسی سیستم مدیریت دانش در ورزش

امتیاز 3.02 ( 847 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ آبان ۱۳۹۶
نوع فایل
Powerpoint
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحه ها
42 اسلاید
دسته بندی
تعداد بازدید
5619 بازدید
۸۹,۵۰۰ تومان

پروژه کلاسی سیستم مدیریت دانش در ورزش

سیستم اطلاعاتی: kms

کاربرد و نحوه کار سیستم kms در ورزش

فهرست مطالب:

kms در محیط های ورزشی، مجموعه های ورزشی و غیره..

فایل ارائه پاورپوینت: دارد (۴۲ اسلاید)

مناسب دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

گارانتی: دارد


تعریف سیستم مدیریت دانش

مدیریت دانش فرآیند ایجاد، به اشتراک گذاری، استفاده و مدیریت دانش و اطلاعات یک سازمان است. سیستم مدیریت دانش همچنین به عنوان یک پایگاه دانش شناخته می‌شود اما همچنین سیستم جامعی است که می‌تواند روش‌ های زیادی برای ارائه مستندات ارائه دهد. به طور خلاصه، این سیستم هر چیزی که هدفش آموزش آنلاین کاربران باشد را پوشش می‌دهد. دانش در سیستم مدیریت دانش، اطلاعاتی است که در یک زمینه خاص استفاده می‌شود.

دانش ترکیبی سیال از تجربه، ارزش‌ ها، اطلاعات زمینه‌ ای، بینش تخصصی و شهود است که محیط و چارچوبی را برای ارزیابی و تلفیق تجربیات و اطلاعات جدید فراهم می‌ کند. در سازمان‌ ها، سیستم نه تنها در اسناد یا پایگاه داده بلکه در روال‌ های سازمانی، شیوه‌ ها و هنجارها نیز جای می‌ گیرد. سیستم مدیریت دانش شامل توانایی نمایه سازی و جستجو در محتوا با استفاده از هوش مصنوعی است. ایجاد و اشتراک دانش در مورد برقراری ارتباط بهتر است و این باعث ایجاد تعامل کارکنان با هم می‌ شود. در مورد مشتریان، سیستم نوعی پشتیبانی از مشتری است که سازمان را قادر می‌ سازد تا از همۀ مشتریان به خوبی حمایت کند.

با وجود مزایای فراوان، سیستم مدیریت دانش در نهایت به فرهنگ اشتراک دانش و دسترسی به فنآوری‌های مناسب بستگی دارند. موفقیت در این زمینه یک تعامل پیچیده بین ذهن کارکنان و سیستم‌های فنآوری است که سازمان برای تهیه و اشتراک دانش در آن سرمایه گذاری می‌کند. اگر سیستمی که در آن سرمایه گذاری می‌کنید متناسب با فرهنگ شرکت شما نباشد، کارکنانتان از استفاده از آن کوتاهی می‌کنند. سپس نگهداری سیستم مدیریت دانش پُر هزینه خواهد شد. اشتراک مؤثر دانش به فرهنگ شرکت و اعتقاد به هدف مشترک بین اعضای تیم بستگی دارد. این مهم می‌تواند به فرهنگ مشتری مداری یا فرهنگ تیم سازی یا ترکیبی از انگیزه‌های مختلف کمک کند.

  راهنمای خرید:
  • در هنگام خرید هرگز از V.P.N استفاده نکنید.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کند.
  • خریدار مکلف است قبل از هرگونه خرید، مشخصات و پیش‌نمایش محصول را با دقت مشاهده و سپس اقدام به خرید نماید.
  • اگر مشاهده پیش‌نمایش محصول، به تصمیم خرید شما کمک نکرد، قبل از خرید به پشتیبانی جهت دریافت مشاوره مراجعه کنید.
  • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می‌باشند.
  • تمامی قیمت‌ها به تومان هستند.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد و یک ایمیل حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ (خرید مجدد انجام ندهید) نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.