نقد پایان نامه بررسی توانایی و عملکرد مربیان تیم های ورزشی دانشگاه

امتیاز 2.98 ( 5049 رای )

در حال بارگذاری
۵ آبان ۱۳۹۶
Powerpoint
555 کیلوبایت
12 اسلاید
8 فروش
۵۳,۲۰۰ تومان
خرید

نقد پایان نامه “بررسی توانایی ها و نحوه عملکرد مربیان تیم های ورزشی دانشگاه های کشور”

پایان نامه: ندارد (درج نمی شود – برای دریافت به ایرانداک مراجعه نمایید)

پاورپوینت ارائه: دارد

تعداد اسلایدها: ۱۲

درس: روش تحقیق، روش پژوهش، سمینار

مناسب دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

گارانتی: دارد


>> نمایش نمونه کارها <<


نقد پایان نامه بدین صورت انجام می شود که کلیه موارد علمی و ادبیاتی، ساختار و محتوایی که به صورت چارچوب باید رعایت گردد را مورد بررسی قرار می گیرند که شامل موارد منفی (مواردی که فراموش شده یا اشتباه بوده) و موارد مثبت که قوی و مطلوب کار شده (نقد مثبت) و پیشنهادات که به عنوان نقد خنثی نام می بریم شامل پیشنهادهایی که می توانست کار را بهتر کند. مثلا: عنوان بهتر بود با واژه “بررسی” شروع میشد.


نقد:

بررسی یا نقد، (review) به بررسی و ارزیابی هرچیزی، همچون یک نشریه، خدمات یک شرکت، فیلم (یک نقد فیلم)، بازی ویدیویی (بررسی بازی ویدیویی)، موسیقی (بررسی یک آهنگ به لحاظ موسیقایی)، کتاب (نقد کتاب) اطلاق می‌گردد.

واژه نقد در مفهوم لغوی آن، تفکیک صحیح از غیر صحیح و خالص از ناخالص است. به عبارت واضح‌تر، نقد به معنای محک زدن شیء و قرار دادن آن در دو دسته سالم و ناسالم است.

انواع نقد:

 1. نقد منفی
 2. نقد مثبت یا سازنده
 3. نقد مخرب
 • نقد منفی یعنی اعلام اعتراض به چیزی، فقط با این هدف که نشان دهیم، آن‌چیز اشتباه، نادرست، غلط، بی‌معنا، مورد اعتراض یا بدنام است. این نوع نقد عموماً غیرقابل قبول بودن چیزی را بیان می‌کند. ممکن است هدف نقد منفی حمله‌ی شخصی نباشد، ولی این‌گونه تفسیر یا دیده شود.
 • نقد سازنده می‌خواهد نشان دهد که می‌توان مقصود یا هدف یک کار را با یک رویکرد جایگزین بهتر برآورده کرد. در این حالت، نقد کردن الزاماً به معنای «اشتباه شمردن» نیست و هدف یک کار مورد احترام است، بلکه اعلام می‌شود که همان هدف را می‌توان از یک راه دیگر، به شکلی بهتر به دست آورد.
 • هدف نقد مخرب نابود کردن طرف دیگر است (مثل: «تو باید خفه شی و کاری که بهت می‌گن رو بکنی»). نقد مخرب تلاش می‌کند، که دیدگاه مقابل را بی‌اعتبار و بی‌ارزش نشان دهد.

نقد منفی و نقد سازنده، هر دو استفاده‌های خاص خودشان را دارند، ولی معمولاً، برای یک نقد خوب، تلفیق این دو ضروری و لازم است.

  راهنمای خرید:
 • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می باشند.
 • مشخصات هر محصول را با دقت مطالعه فرمائید سپس اقدام به خرید نمایید.
 • قبل از نهایی کردن خرید خود، حتما از مطالب مشابه در سایت نیز دیدن نمایید.
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بنابراین ایمیل خود را با دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.