نقد پروپوزال بررسی رابطه مهارت های اجتماعی و اضطراب آزمون با عملکرد…

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۲ آبان ۱۴۰۰
Word
194 کیلوبایت
6 صفحه
411 بازدید
۷۰,۰۰۰ تومان
خرید

نقد پروپوزالبررسی رابطه مهارت های اجتماعی و اضطراب آزمون، با عملکرد تحصیلی دانش آموزان پسر متوسطه دبیرستان نیک اندیشان لواسان در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

دانشگاه: علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

رشته: سلامت و رفاه اجتماعی

گروه: رفاه اجتماعی

نقد مثبت: دارد

نـقد منفی: دارد

نظر نهایی: دارد

فایل پروپوزال: دارد PDF

فایل نقـد: دارد Word

درس: روش تحقیق – سمینار – روش پژوهش

مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

گارانتی: دارد


>> نمایش نمونه کارها << 


مقدمه

از وظایف اصلی نظام های آموزشی در هر کشور انتقال میراث فرهنگی جامعه، پرورش استعدادهای دانش آموختگان و آماده کردن آنان برای شرکت فعال در جامعه است. بنابراین آموزش افراد به منظور تصدی امور مختلف ضروری می نماید. و مسأله موفقیت یا عدم موفقیت در امر تحصیل از مهمترین دغدغه های هر نظام آموزشی در تمامی جوامع است. موفقیت و عملکرد تحصیلی دانشجویان هر جامعه نشان دهنده موفقیت نظام آموزشی در زمینه هدف یابی و توجه به رفع نیازهای فردی است. بنابراین نظام آموزشی را زمانی میتوان کارآمد و موفق دانست. که عملکرد تحصیلی دانش آموزان آن در مقاطع مختلف بیشترین و بالاترین رقم را داشته باشد.

مهارت های اجتماعی

امروزه پژوهشگران بر ضرورت توجه به پیش بینی کننده های موفقیت تحصیلی تأکیدی خاص دارند، آن چنان که در سه دهه اخیر، مطالعه عوامل مؤثر بر عملکرد تحصیلی بیش از پیش مورد توجه نظام های آموزشی قرار گرفته است. عقیده دارند پیشبینی دقیق از عملکرد تحصیلی، تنها بر پایه ظرفیت هایی که به وسیله آزمون های هوش سنجیده می شوند، صورت نمی گیرد. بلکه باید اطلاعاتی در خصوص ویژگی های شخصیتی، انگیزشی، عاطفی و شناختی. که نقش میانجی بین توانایی ها و پیشرفت در حیطه ای ویژه ایفا می کنند در اختیار داشت. در این راستا با توجه به ارتباط شناخت، انگیزش، عاطفه در رفتار انسان، متغیرهای متعددی به منظور تبیین عملکرد تحصیلی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در حوزه های متفاوت درسی شکل گرفته و به آزمایش گذاشته شده اند.

  راهنمای خرید:
  • محصولات "حامیان دانشجویی" با کیفیت بسیار عالی و کاملا متفاوت با سایر محصولات موجود در فضای مجازی می باشند.
  • مشخصات هر محصول را با دقت مطالعه فرمائید سپس اقدام به خرید نمایید.
  • قبل از نهایی کردن خرید خود، حتما از مطالب مشابه در سایت نیز دیدن نمایید.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بنابراین ایمیل خود را با دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه Spam یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید؛ نگران نباشید؛ از طریق پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید) اطلاع دهید که طی کوتاه ترین زمان ممکن مشکل بوجود آمده را برای شما برطرف خواهیم کرد.